ewe logo caurspidigs_PNG

kas mēs esam?

SIA “EWE” ir izcila šūšanas fabrika, kas dūc Eiropas Ziemeļos. Tā ir laba vieta, jo te strādā rūpīgi, zinoši, bet, kas ne mazāk svarīgi - ar dzīvi apmierināti, labi cilvēki. Te top vislabākās mājas tekstila lietas ar gudru ziņu izdomātām un rūpīgi nošūtām vīlēm.

Bet lietas glabā ko vairāk - dzīvesprieku, tradīcijas, pozitīvu, spēcīgu enerģiju, intelektu, stilu un labu attieksmi pret vidi, dabu un cilvēkiem. Tās ir kā laba melodija, pilna nianšu, labu vārdu, gaumes.

kas pie mums top?

Pie mums top labas tekstila lietas. Un patiesi izcilas lietas vienmēr top ar prieku. Tajās ieliek dvēseli. Nē, nepārprotiet, darbs ir nopietna lieta. Tas prasa darīšanu, māku, zināšanas, prasmes, izturību.

Prasa tevi visu, tavu sirdi, tavu prātu, rokas. Bet, ja dari to ar prieku, tad tā ir skaista dzīve. Kādreiz ļaudis darbu darīja dziedādami, jo tā lietas pildījās ar labu spēku, enerģiju.

Tagad tikai retā zemē darba tradīciju vēl atceras, tikai dažās vietās aizvien vēl lietās iedzied dvēseli. Pie mums, Latvijā, savādāk aizvien vēl nemāk. Te lietas top ar milzu mīlestību, spēku - dziedot. Ar prieku.

ko mēs darām?

Pateicoties mūsdienīgai šūšanas tehnikai un izcilām prasmēm, SIA “EWE” skaisti un ātri izpilda šūšanas darbus no visdažādākajiem audumiem, kā arī veic jebkuras sarežģītības dekoratīvus izšuvumus uz tekstilizstrādājumiem.

kas šo visu radījis?

SIA “EWE” ir ģimenes uzņēmums. Ikkatrs pasūtījs saņem nedalītu īpašnieku – Vitjazevu ģimenes uzmanību, personīgu attieksmi un rūpību. Labi izdarīts darbs šeit ir ģimenes goda jautājums.

Rūpnīcu pirms 30 gadiem izveidoja ģimenes galva Viktors, kurš aizvien vēl pilda direktora pienākumus, un viņa kundze Ira – pārdošanas speciāliste ar vairāk kā 45 gadu pieredzi tirdzniecības jomā.

2008. gadā ražotnes attīstībai pieslēdzās abu dēls Dmitrijs, kurš šobrīd ir SIA “EWE” komercdirektors un atbild par darbu ar klientiem. Dmitrijs ir ieguvis juridisko izglītību un strādājis uzņēmējdarbības likumu jomā. Taču pieņēmis lēmumu atbalstīt vecākus un atgriezies Latvijā, lai kopā ar sievu Aneti Vitjazevu palīdzētu SIA “EWE” kļūt vēl veiksmīgākam.

Visiem Vitjazeviem piemīt kāda vājība – patiesa kaislība pret jomu, kurā tie darbojas.Taču ar to vien ģimene nebeidzas. Ikviens ražotnes darbinieks ir tās loceklis, kura viedokli, idejas un risinājumus uzklausa, kura darbu augsti vērtē. Šo daudzo gadu laikā ģimene uzkrājusi pieredzi, meistarību, zināšanas.

Taču nav pazaudējuši arī sirsnību, dzīvesprieku, aizrautību. Mēs šujam visātrāk un vislabāk ne tikai savas meistarības, bet arī patiesas intereses par klientu dēļ. Cilvēcīguma dēļ.

kontakti

Pļavu iela 27, Salaspils, Latvija , LV-2169

+371 29 146 509

[email protected]

durvju-eksperts-fav-07