Mājokļa vizītkarte - iekšdurvis !

Aplūkojiet savu mājokli...

Pie sienām vai plauktos noteikti atradīsiet dažādus dizaina priekšmetus, kuri veido un papildina telpas interjeru. Taču vai pievēršat uzmanību iekšdurvīm?

Bieži vien tieši durvju nozīme telpas koptēla radīšanā tiek nepelnīti piemirsta. Materiāls, furnitūra, pieskaņotas grīdas un grīdlīstes – svarīga ir katra detaļa!  Lai nepazustu plašajā durvju pasaulē, ir vērts uzticēties jomas lietpratējiem  Durvju Eksperts, palīdzēs piemeklēt gan funkcionāli, gan dizaina ziņā piemērotāko variantu.

Par pēdējā gada hītu kļuvušas slēptās durvis...

Interjera dizainā katrs gads ienes savas aktuālās tendences, līdzīgi notiek ar iekšdurvīm. Ir paliekošas vērtības, kuras nekad neiziet no modes un ir tādi modeļi, kuri pēkšņi kļūst īpaši pieprasīti.

Par pēdējā gada hītu kļuvušas slēptās durvis. To konstrukcija ir nedaudz sarežģītāka nekā parastajām durvīm, taču šāds risinājums lieliski papildina minimālistisku vai skandināvu stilā noformētu interjeru.

Slēptās durvis tiek montētas tā, lai no vienas puses durvju vērtne ir vienā līmenī ar sienu. Pašas durvis var krāsot sienas krāsā, tādējādi vizuāli noslēpjot tās vai tieši otrādi – izceļot tās ar kādu īpaši spilgtu toni.

Ozolkoka akcents

Sava dabīgā materiāla, klasiska dizaina un apstrādes daudzveidības dēļ, nemainīgi aktuālas paliek ozolkoka durvis.

Šobrīd videi draudzīgākie šādu durvju apstrādes materiāli ir eļļa un vasks – elpojoši un antistatiski, tie palīdz nodrošināt patīkamu telpas mikroklimatu.

Nodrošinām kvalitatīvu pakalpojuma klāstu:

Veicam piegādes

Izbraucam uz objektu veikt mērījumus

Veicam kārbas bloka salikšanu un frēzēšanas darbus

Veicam durvju montāžas darbus

Sniedzam konsultācijas

durvju-eksperts-fav-07